Nahoru

Byty na návsi Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Dokončení léto 2022

Projekt Byty na návsi se skládá ze dvou domů, ve kterých naleznete dohromady 31 bytů. Šířka navrhnutých dispozic vyhoví každému - jedná se o velikosti 1+KK až 6+kk a 2 menší provozovny. Byty v přízemí jsou obklopeny předzahrádkami, ve vyšších podlažích vznikají vzdušné mezonety, které nabízí krásné světlo a prostor. 

Projekt se nachází v Dolních Měcholupech, které historicky byly vesnice za Prahou. Nyní jsou součástí hlavního města. Ale díky klidnému prostředí se tu stále budete cítit, jako byste byli na vesnici. Díky svému charakteru jsou Dolní Měcholupy příjemným místem k bydlení. Škola, školka, hřiště a sportovní hala, park, ordinace i radnice - vše je blízko.  Výhodou je i dopravní spojení. Několik autobusových linek zajišťuje rychlou dostupnost na konečnou stanice metra A, odkud jste za 15 minut na Václavském náměstí. Několik minut jízdy autem se u Štěrboholské spojky nachází Obchodní centrum Štěrboholy a Fashion Arena. V blízkost projektu je nejen místní les, ale i na golf, nedaleko pak naleznete Hostivařskou přehradu a Dubečský přírodní park.

Náš tip

Pro novostavby prezentované na portálu Developerské projekty Praha .cz je připraveno zjednodušené financování hypotékou. V několika bankách jsou připravené zvýhodněné podmínky (např. odhad bytu zdarma, sleva na úrokové sazbě či nulový poplatek za zpracování hypotéky). K rychlému orientačnímu výpočtu hypotéky Vám pomůže hypoteční kalkulačka, přesnou kalkulaci včetně slev a porovnání hypoték od všech bank připraví náš hypoteční specialista (při odesílání kontaktního formuláře mějte zaškrtnuté "Chci informace o hypotéce".  

Praha 10
byt
Dokončení léto 2022

Chci více info o projektu

Další projekty v lokalitě Praha 10

SBH Living

Praha 10

Dokončení 11/2022 Developerský projekt SBH Living naplňuje všechny představy o skutečně moderním bydlení. Odráží rostoucí nároky na kvalitu nových bytů, respektuje charakter loka...

Více informací

Vivus Uhříněves

Praha 10

Dokončený Bydlete v klidné lokalitě obklopené zelení, blízko lesoparku Obora a Podleského rybníku. Rychlá dostupnost všemi směry Prahy zajištěna vlakem, dálkovými autobus...

Detail projektu